Zdrowe odżywianie podczas urlopu

Co jeść, aby nie przytyć podczas wakacji?

Wakacje to dla wielu z nas synonim całkowitej rozpusty, gdzie lody lub gofry na śniadanie to świetny pomysł, a ryba "utopiona" w tłuszczu dla większej wagi i ceny to standardowy, codzienny obiad przez cały wyjazd. Hotele na ogół wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, zapewniając suto zastawione stoły szwedzkie. Tymczasem w dobie zdrowego żywienia, odchudzania i większej świadomości oraz dbałości o to, co jemy, warto zapewnić klientom hotelu równie smaczne, zdrowsze menu. Takie nieco innowacyjne podejście prezentuje nasz hotel, proponując swoim klientom wczasy odchudzające.

Przyjemne wczasy odchudzające
Wczasy połączone z odchudzaniem znajdują coraz większą rzeszę fanów. Nie oznacza już ono bowiem restrykcyjnych diet, zabierających całą przyjemność ze wczasów. Krynica Morska hotel cena to miejsce, które wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jednocześnie nie zapominając o tym, aby czas spędzony w hotelu był dla nich wypoczynkiem. Nasi dietetycy dobiorą dietę odpowiednią do Państwa potrzeb nie tylko podczas pobytu w hotelu, ale zadbają o Państwa również po powrocie do domu poprzez konsultacje on-line. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo o efekt jo-jo, który skutecznie zniechęci każdego w walce z kilogramami, dlatego zadbanie o kontakt z dietetykiem także w domu, po wakacjach w Krynicy Morskiej, uważamy za bardzo ważny punkt w walce o szczupłą sylwetkę.


Wybierz miejsce dla osób ze specjalną dietą
Zdrowie żywienie w hotelu nie dotyczy jedynie osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami.  Krynica Morska noclegi ze śniadaniem w naszej ofercie to prawdziwa gratka dla każdego fana zdrowej kuchni, jak również osób na specjalnych dietach. Pozostaje jedynie zaprosić do naszego wyjątkowego na hotelowej mapie kraju miejsca i samemu przekonać się, jak smaczne i zaskakujące może być zdrowe odżywianie.