Zdrowe odżywianie podczas urlopu

Co jeść, aby nie przytyć podczas wakacji?

Wakacje to dla wielu z nas synonim całkowitej rozpusty, gdzie lody lub gofry na śniadanie to świetny pomysł, a ryba "utopiona" w tłuszczu dla większej wagi i ceny to standardowy, codzienny obiad przez cały wyjazd. Hotele na ogół wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, zapewniając suto zastawione stoły szwedzkie. Tymczasem w dobie zdrowego żywienia, odchudzania i większej świadomości oraz dbałości o to, co jemy, warto zapewnić klientom hotelu równie smaczne, zdrowsze menu. Takie nieco innowacyjne podejście prezentuje nasz hotel, proponując swoim klientom wczasy odchudzające.

Przyjemne wczasy odchudzające
Wczasy połączone z odchudzaniem znajdują coraz większą rzeszę fanów. Nie oznacza już ono bowiem restrykcyjnych diet, zabierających całą przyjemność ze wczasów. Port21 to miejsce, które wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jednocześnie nie zapominając o tym, aby czas spędzony w hotelu był dla nich wypoczynkiem. Nasi dietetycy dobiorą dietę odpowiednią do Państwa potrzeb nie tylko podczas pobytu w hotelu, ale zadbają o Państwa również po powrocie do domu poprzez konsultacje on-line. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo o efekt jo-jo, który skutecznie zniechęci każdego w walce z kilogramami, dlatego zadbanie o kontakt z dietetykiem także w domu, po wakacjach w Krynicy Morskiej, uważamy za bardzo ważny punkt w walce o szczupłą sylwetkę.


Wybierz miejsce dla osób ze specjalną dietą
Zdrowie żywienie w hotelu nie dotyczy jedynie osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami.  Noclegi ze śniadaniem w naszej ofercie to prawdziwa gratka dla każdego fana zdrowej kuchni, jak również osób na specjalnych dietach. Pozostaje jedynie zaprosić do naszego wyjątkowego na hotelowej mapie kraju miejsca i samemu przekonać się, jak smaczne i zaskakujące może być zdrowe odżywianie.