Zdrowe odżywianie

Odżywianie się to nic innego jak regularne dostarczanie energii i niezbędnych składników odżywczych. Jest biologiczną koniecznością i potrzebą, która warunkuje nasz rozwój i istnienie. Spożywanie posiłków towarzyszy spotkaniom rodzinnym, jest sposobem na spędzanie czasu z przyjaciółmi, towarzyszy stosunkom biznesowym. Wszyscy lubimy i musimy jeść ! Na rynku możemy znaleźć całą gamę produktów żywnościowych, która mają zaspokoić zróżnicowane potrzeby współczesnych konsumentów. Pachnące i szybkie jedzenie typu FASTFOOD, posiłki gotowe do spożycia po podgrzaniu, jak i wiele produktów świeżych nie przetworzonych, w tym coraz szersza gama żywności eko i tzw. super food.

W ostatnich latach nasilają się dyskusje wynikające z prowadzonych na coraz większą skalę badań naukowych, o związku między sposobem odżywiania się a zdrowiem. Obserwujemy również coraz większą świadomość przy dokonywaniu wyborów żywieniowych. Menu oferowane w naszym hotelu ułożone jest w taki sposób, aby goście mieli możliwość zamówienia noclegu ze śniadaniem indywidualnie dopasowanym do potrzeb

Zmień swoją dietę już dziś!

Żyj smcznie i zdrowo

 

Zdrowe odżywianie jest podstawą do prawidłowego rozwoju oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia. Aby dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości energii i składników pokarmowych, niezbędna jest świadomość i wiedza. Nasz portal powstał po to, aby dyskretnie, łatwo i szybko mogli Państwo skontaktować się z naszym dietetykiem, który ułoży dla Was spersonalizowaną dietę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji żywieniowych.