Hotel dla dorosłych

Port 21 jako hotel dla dorosłych – co to oznacza?

Komfort, cisza i wyjątkowy mikroklimat – tak można opisać pobyt w hotelu Port 21. Obiekt ten zapewnia swoim gościom nie tylko świetnie urządzone pokoje oraz wyśmienitą kuchnię. To miejsce stworzone do wypoczynku dla par, singli czy seniorów, gdyż przeznaczone jest jedynie dla osób powyżej 12 roku życia. Hotele dla dorosłych nad morzem to ciągle nieliczne obiekty, jednak coraz więcej osób poszukuje spokojnych, sprzyjających odprężeniu zakątków.

Hotele dla dorosłych - Polska

Czym są hotele dla dorosłych? Polska jest krajem, w którym zdecydowana większość pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych dedykuje swoją ofertę rodzinom z dziećmi. Niekiedy jednak, mimo całej sympatii, jaką darzymy najmłodszych, pragniemy odpocząć od gwaru i hałasu. Obiekty takie jak Port 21 wychodzą naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich, którzy marzą o błogim, niczym niezakłóconym relaksie. Mogą być zakwaterowane tam tylko dzieci, które skończyły 12 lat.

Hotel dla dorosłych idealny też dla seniorów

To wprost idealne miejsce dla seniorów, którzy chcą korzystać ze wspaniałego klimatu Krynicy Morskiej, a po spacerze po plaży udać się na pełnowartościowy odpoczynek. Dostępny w Port 21 biobasen zawsze będzie czekał na osoby zamierzające zdarzyć relaksującej kąpieli.

Idealne miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje

Hotele dla dorosłych nad morzem to dobry pomysł romantyczny wypad we dwoje. Poszukujący odosobnienia i prywatnej, intymnej atmosfery z całą pewnością docenią panujący tam nastrój. Wspólnie spędzany czas, pyszne posiłki i uczestnictwo w szalenie ciekawych warsztatach zdrowej żywności będą długo wspominane przez gości.

Jest to też odpowiedź na pytanie: dokąd pojechać, aby w spokoju popracować z laptopem... Port 21 stanie się azylem dla osób ceniących możliwość samotnych, sprzyjających wyciszeniu się wakacji. Wygodne, przytulne pokoje zachęcają do pobytu i kuszą do pozostania w nich jak najdłużej. Single szukający miejsca, w którym mogliby w skupieniu wykonywać swoje obowiązki służbowe, tworzyć projekty. Powinni postawić na ofertę hotelu dla dorosłych. Po intensywnym dniu pracy na pewno z chęcią udadzą się na przechadzkę po uroczej Krynicy Morskiej.

Korzystając z atrakcji dostępnych w hotelu Port 21, spacerując po plaży czy po nadmorskim miasteczku, zapomnimy o miejskim zgiełku i gwarze. To miejsce, do którego z przyjemnością będziemy wracać, aby zregenerować siły, nabrać dystansu i solidnie wypocząć.