Zarezerwuj pokój

Krynica Morska to jeden z najpiękniejszych kurortów nadmorskich. Polska słynie z szerokich, piaszczystych plaż, ale tak pięknego kąpieliska nie ma na całym wybrzeżu. Niewątpliwą atrakcją tego malowniczego miasteczka jest także port morski. Turystów tu przyjeżdżających zachwyca również okoliczna przyroda. Warto tu przyjechać o każdej porze roku, zarówno na dłuższy wypoczynek, ale także tylko na weekend.

Nowy hotel Port 21 znajdujący się niedaleko plaży w sezonie zapewnia swoim gościom moc atrakcji. Nocowanie w tym wyjątkowym obiekcie to czysta przyjemność. Hotel gwarantuje bowiem nie tylko doskonałe warunki wypoczynku, ale także pożywne i sycące posiłki, zarówno mięsne, jak i bezmięsne, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. Goście odwiedzający hotel mogą skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych warsztatów zdrowej żywności - "Gotuj zdrowo - kuchnia bezmięsna", jak również zdecydować się na jedną z propozycji diet, jakie są tu serwowane. Specjalna dieta oczyszczająco-odchudzającą "Renco" to tylko jedna z ofert. Aby podczas pobytu w hotelu Port 21 zadbać o zdrowie warto skorzystać z biobasenu, w którym woda jest wzbogacana o wartościowe sole i oczyszczana specjalistycznymi metodami.

Niewątpliwą zaletą pobytu nad morzem w malowniczej Krynicy Morskiej, jest krystalicznie czyste powietrze w tym miejscu (opłata klimatyczna jest uwzględniona w cenie pokoju). Bliskie sąsiedztwo plaży i morza to kolejny atut tego miejsca. Hotel idealnie zatem nadaje się dla seniorów, którzy mogą do woli spacerować po pobliskiej plaży. To doskonałe miejsce wypoczynku dla dorosłych, jak również dla singli, którzy nie przepadają za gwarem rodzin z dziećmi. W Krynicy Morskiej są różne hotele i pensjonaty, ale tylko Port 21 zapewnia swoim gościom błogą ciszę oraz świetny wypoczynek i odpowiednio dba o ich zdrowie. Warto tu spędzić wakacje oraz każdą wolną chwilę.