Port 21 - Krynica Morska | Noclegi ze śniadaniem

Noclegi ze śniadaniem

Port 21 w Krynicy Morskiej to hotel, w którym wszyscy nasi goście zamawiający noclegi ze śniadaniem mogą liczyć na indywidualne podejście naszej obsługi. Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej lub innej, za dodatkową opłatą możesz zamówić danie: ciepłe śniadaniowe lub zimną przekąskę przygotowaną zgodnie z zaleceniami, które nam przekażesz.
W menu śniadaniowym w hotelu znajdują się między innymi: naleśniki jaglane, tofucznica, placki gryczane, wegański twarożek.

Na czym polega personalizowanie śniadań w naszym hotelu?

Polega to na dobraniu produktów i przygotowaniu posiłków na podstawie rozmowy z konkretnym klientem, który może mieć przeróżne schorzenia albo upodobania. Nocleg ze śniadaniem to kompleksowa usługa, którą staramy się świadczyć, jak najlepiej potrafimy. W dobie ekologii i zdrowego trybu życia rozumiemy, że niektórzy goście nie jedzą, niektórych standardowych produktów czy potraw śniadaniowych. Możemy zatem dobrać do każdego gościa odrębne menu śniadaniowe, aby po zjedzeniu był usatysfakcjonowany i pełny energii na dalszą część dnia. Specjalizujemy się zarówno w daniach mięsnych, jak i wegetariańskich. Uwzględnimy alergie i nietolerancje pokarmowe. Nasze śniadania przygotowujemy ze świeżych i naturalnych produktów najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wypróbowania naszych spersonalizowanych śniadań w hotelu. Krynica Morska zaprasza!