Pomysły na wakacje dla seniorów nad morzem

 

 Osoby w starszym wieku niekoniecznie muszą rezygnować z wypoczynku i rekreacji dostosowanej do swoich możliwości fizycznych i zdrowia. Wczasy dla seniorów i emerytów połączone z zabiegami regenerującymi to doskonały pomysł na odpoczynek od codzienności i jednocześnie zadbanie o swój stan. Jeśli do tego wszystkiego można spędzić czas w pięknej miejscowości nad polskim morzem, takie wczasy są zdecydowanie polecane dla osób w każdym wieku.

Port 21 w Krynicy Morskiej to hotel stworzony z myślą nie tylko o osobach, które pragną wypocząć w urokliwej miejscowości nadmorskiej, ale także podreperować swoje zdrowie. Wyjazdy dla seniorów obejmują ofertę m.in. terapii tlenowej, wykonywanej profesjonalnym i nowoczesnym koncentratorem tlenu. Poddanie się terapii tlenowej pozwala na opóźnienie efektów starzenia się organizmu i zachowanie dobrego zdrowia nawet w starszym wieku. Seria zabiegów przyczynia się także do obniżenia poziomu złego cholesterolu czy kwasu moczowego we krwi, zwiększa wydajność organizmu i minimalizuje bóle mięśni i stawów.

Hotel dla seniorów Port 21 dysponuje także nowoczesnym urządzeniem do biorezonansu, z użyciem którego można wykonywać takie zabiegi, jak detox, relax czy immune - podnoszący odporność organizmu. Biorezonans polecany jest także wszystkim osobom, które zmagają się z takimi problemami, jak niewłaściwie funkcjonujący układ trawienny, moczowy, oddechowy czy krążenia. Specjalny program został także przeznaczony dla meteopatów, którzy cierpią z powodu nagłych zmian pogody.

*Sprawdź: krynica morska noclegi SPA - oferta noclegów w hotelu z basenem wyposażony w innowacyjny system uzdatniania wody