PORT21 – Noclegi ze śniadaniem

Port 21 w Krynicy Morskiej to hotel, w którym wszyscy nasi goście zamawiający noclegi ze śniadaniem mogą liczyć na indywidualne podejście naszej obsługi. Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, Od dawna oferujemy wam w Krynicy Morskiej noclegi ze śniadaniem. Wiemy, jak różne są wasze dietetyczne upodobania i potrzeby. Wśród naszych gości są osoby z nietolerancjami pokarmowymi, na dietach redukcyjnych lub zdrowotnych, a także weganie i wegetarianie. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających Krynicę Morską noclegi z wyżywieniem dopasowanym do różnych stylów odżywiania.

Kucharze w naszym hotelu dobrze rozumieją nowoczesną roślinną kuchnię, oferując gościom między innymi wegański twarożek i smalczyk, pasty na bazie czerwonej fasoli, jaglane naleśniki, placki z mąki gryczanej lub tofucznicę. Rezerwując w Krynicy Morskiej noclegi ze śniadaniem, możecie też być pewni pochodzenia składników. Rozumiemy, jak duże znaczenie ma dla was ekologia i zdrowy tryb życia – korzystamy więc tylko z najlepszych produktów, dbając o ich świeżość.

Na czym polega personalizowanie śniadań w naszym hotelu?

Oczywiście nasz hotel oferuje też w Krynicy Morskiej noclegi z wyżywieniem dla osób na innych dietach niż wegetariańska i wegańska. Nasza kuchnia przygotowuje doskonałe potrawy mięsne, dostosowane do potrzeb osób dbających o linię. Sięgając po zdrowe produkty i starannie dobrane techniki przygotowywania potraw, jesteśmy w stanie zaproponować wam dania ze znacznie zredukowaną kalorycznością.

Nie zapominamy o osobach z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami lub będących na dietach eliminacyjnych. Oferujemy wszystkim przyjeżdżającym do Krynicy Morskiej noclegi ze śniadaniem przygotowanym z największą dbałością o to, by w ich składzie nie znalazły się żadne niepożądane dla nich składniki. Jesteśmy w stanie przyrządzić posiłki bez glutenu, laktozy, jajek, orzechów czy selera.

Menu dla naszych gości opracowujemy po wcześniejszej rozmowie z każdym z nich. Dzięki niej możemy dowiedzieć się, jakie są wasze preferencje i potrzeby oraz na tej podstawie zaproponować wam idealnie dostosowany do nich jadłospis. Po prostu powiedzcie nam, co lubicie, czego nie możecie jeść i jaka powinna być kaloryczność posiłków, a kucharze przygotują dla was smaczne i zdrowe propozycje.

Naszym gościom oferujemy nie tylko standardowe menu śniadaniowe. Za dodatkową opłatą możemy przyrządzić dla was ciepłe dania śniadaniowe lub zimne przekąski. Bez względu na to, czy preferujecie streetfoodowe smaki, wykwintne dania z ryb i owoców morza, czy też kuchnię bogatą w super foods – w naszym hotelu możecie liczyć na to, że zaserwujemy potrawy idealnie trafiające w wasze gusta. Tak, by wypoczynek nad morzem był jeszcze przyjemniejszy.