Pokoje i apartamenty w naszym hotelu – wybierz odpowiedni dla Ciebie nocleg

Port 21 Pura Pool & Design Hotel – idealny wypoczynek w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to niewielkie, za to niezwykle urokliwe miasteczko położone w województwie pomorskim, pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślany, corocznie przyciągające wielu turystów pragnących spędzić urlop nad polskim morzem. Port 21 Pura Pool & Design Hotel to miejsce, w którym można spędzić niezapominane wakacje, nawet gdy pogoda za oknem nie sprzyja letnim aktywnościom.

Sprawdź, jakie pokoje oferujemy i zamów nocleg blisko plaży w Krynicy Morskiej:

Port 21 Pura Pool & Design Hotel położony jest w spokojnej części miasta, przy ulicy Gdańskiej 69. Jest to bardzo dogodna lokalizacja sprawiająca, że zarówno od portu, jak i od kąpieliska turystów dzieli zaledwie krótki spacer. Wokół znajdują się liczne sklepy czy inne atrakcje. Goście hotelu mogą skorzystać z kilku pokoi z dodatkowymi udogodnieniami:


O możliwość zastosowania innych dodatkowych udogodnień w pokojach należy pytać w recepcji, najlepiej przy rezerwacji terminu pobytu.

Komfort pokoi i udogodnienia w naszym hotelu:

Port 21 Pura Pool & Design Hotel poza komfortowymi i przestronnymi pokojami ma do zaoferowania swoim gościom mnóstwo innych atrakcji. Jedną z nich jest basen, szczególnie przydatny, gdy pogoda nie sprzyja morskim kąpielom. Nie jest to klasyczny basen, tylko biobasen, w którym znajduje się woda uzdatniania poprzez system Purapool (sprawdź szczegóły w zakładce: hotel w Krynicy Morskiej z basenem). Port 21 Pura Pool & Design Hotel daje możliwość zamówienia noclegu wraz ze śniadaniem. Wszystkie posiłki są zdrowe i smaczne, przygotowane wyłącznie z produktów najwyższej jakości, pozbawionych szkodliwych dla zdrowia substancji (sprawdź menu w: noclegi Krynica Morska z wyżywieniem). Hotel Port 21 to miejsce to idealne miejsce do wypoczynku w Krynicy Morskiej dla każdego, kto chce odpocząć w komfortowym, dbającym o wypoczynek bez hałasu hotelu nad morzem, w dobrej atmosferze, ze smacznym i zdrowym jedzeniem. Jest to hotel blisko plaży idealny dla seniorów, którzy szukają dobrego miejsca na spędzenie lata nad morzem, jak i singli poszukujących hotelu nad Bałtykiem wyprofilowanego pod noclegi dla osób dorosłych, bez małych dzieci.  To wygoda, komfort i najwyższy standard obsługi w jednym miejscu.