PORT21 – hotel w Krynicy Morskiej blisko morza o charakterze butikowym

Hotel nad Bałtykiem, w pięknej okolicy, przeznaczony dla gości pow. 12 roku życia

Idea powstania obiektu Port 21 założyła budowę hotelu butikowego specjalizującego się we wdrażaniu prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia połączonego z obcowaniem ze sztuką i nowoczesnością. Zmieniające się nawyki wypoczynku oraz indywidualna wizja właścicieli stworzyły nowoczesny obiekt o przyjaznym charakterze . Port 21 Pura Pool & Design hotel tworzą pasjonaci gościnności, którzy już od wielu lat związani są z branżą.

Nazwa Hotelu Port 21 Pura Pool&Design Hotel to połączenie zdrowia, sztuki oraz zamiłowania do podróży.  Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje noszące nazwy 21 portów świata. W swojej ofercie posiadamy także Pura Pool, czyli unikatową technologię basenu prozdrowotnego. Jest to jedyna taka atrakcja na Polskim Wybrzeżu.

Dla Gości ceniących sobie obcowanie ze sztuką mamy nie lada gratkę w postaci obrazów autorstwa Agnieszki Rutki oraz reprodukcji autorstwa Jarka Grabarczyka z pracowni Guru Design.

Bryła budynku została zaprojektowana tak, aby uniknąć użycia materiałów sztucznych. Większość zastosowanych rozwiązań to materiały naturalne takie jak beton, stal, drewno, szkło, cegła. Nie ulegliśmy ogólnym trendom tworzenia żywopłotu z tui, które uchodzą za szkodliwe dla naszego zdrowia. W naszym ogrodzie zasadziliśmy rośliny takie jak choina kanadyjska wpływająca korzystnie na ludzki organizm.

W hotelowym sklepiku można nabyć kosmetyki z bursztynu, który ma dobroczynne wpływy na nasz organizm.

Podstawowym założeniem naszej inicjatywy jest wdrażanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia co ułatwiamy udostępniając Państwu naszą strefę cardio- rowerki stacjonarne, bieżnię oraz orbitreki.

Kolejnym atutem wyróżniającym nas na mapie hoteli zlokalizowanych nad Bałtykiem jest kuchnia.

Wprowadzając do menu śniadaniowego pozycje takie jak vege smalczyk czy pasta z czerwonej fasoli chcemy pokazać, że siła tkwi w prostocie. Cieszymy się, że dania wegetariańskie oraz wegańskie przekonują do siebie najbardziej zagorzałych mięsożerców.

Poza daniami serwowanymi w postaci bufetu szwedzkiego możecie Państwo skorzystać z dodatkowych propozycji przygotowanych
z polecenia naszej dietetyk Renaty Bąk. Pani Renata zaproponowała dania bezglutenowe oraz wegetariańskie – więcej informacji w zakładce zdrowe wyżywienie w hotelu.

W ramach współpracy z miejską biblioteką wprowadziliśmy ofertę „zabierz swoją ulubioną książkę na wakacje”, która polega na zgłoszeniu nam wybranej lektury, która po przyjeździe będzie na Państwa czekała w pokoju.