Zdrowe żywienie w hotelu

Noclegi z wyżywieniem, które sprzyja zdrowiu

Zapraszamy na wczasy kondycyjne w Krynicy Morskiej

Podstawowym założeniem naszej inicjatywy jest wdrażanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Ma to na celu zapewnienie nam optymalnego zdrowia poprzez minimalizowanie ryzyka zachorowań na choroby tzw. cywilizacyjne (nadciśnienie, miażdżyca, zawał, cukrzyca typu 2, choroby niedokrwienne serca, a także nowotwory). Wpływ na nasze zdrowie ma kilka czynników, przede wszystkim tryb życia, który zależy od naszej diety, aktywności fizycznej, stosowanych używek, długości snu, trybu pracy, badań profilaktycznych, samopoczucia fizycznego ale i psychicznego, a także od genetyki. Nie na wszystkie te czynniki mamy wpływ, ale na większość zdecydowanie tak. Można więc śmiało stwierdzić, iż nie przestrzeganie zasad zdrowego stylu życia, stanowi czynnik ryzyka tzw. chorób z wyboru! Nasze nawyki nabywane przez całe życie, składają się na jakość życia i naszym zadaniem jest wypracowanie prozdrowotnych zachowań. Nie jest to proces łatwy i zdecydowanie wymaga czasu, ale każdy mały krok, który eliminuje szkodliwe dla nas działania, zmienia życie na lepsze.

Najważniejszym elementem zdrowego stylu życia jest właściwe odżywianie. Wychodząc naprzeciw klientom, którzy świadomie dokonują wyborów dobrych dla swojego zdrowia, podjęliśmy współpracę z dietetykiem.

Oczyszczająco-odchudzająca dieta „Renco” – cena 790 zł

W trakcie turnusu możesz skorzystać z 5 dniowej kuracji oczyszczająco-odchudzającej przygotowanej przez naszego dietetyka. Dieta „RENCO” zakłada utratę wagi w tym czasie od 2-3 kg, oczyszczanie organizmu oraz dostarczenie dużej ilości witamin, niezbędnych składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego. Jest dietą wegańską i bezglutenową, opartą na warzywach, owocach, zdrowych tłuszczach, orzechach oraz ziarnach( słonecznik, sezam, siemię lniane, pestki dyni). W cenie diety otrzymasz całodniowy zestaw, który będzie każdego dnia w innym kolorze (żółty, zielony, czerwony, pomarańczowy, bordowy). Będzie się składał ze świeżego koktajlu warzywno-owocowego podanego wraz z przekąską na śniadanie, oraz prostej sałatki, zupy lub gulaszu warzywnego oraz owoców zapakowanych dla ciebie na resztę dnia. Dodatkowo otrzymasz na swojego e-maila założenia diety wraz z 5-dniowym jadłospisem, z którego będziesz mógł korzystać już we własnym zakresie po powrocie do domu. Podczas pobytu w naszym hotelu, warto wspomóc odnowę organizmu o skorzystanie z hotelowego SPA i basenu.

Warsztaty „Gotuj zdrowo – kuchnia bezmięsna” – cena 190 zł (min 5 osób)

Warsztaty poprowadzi nasza pani dietetyk, która jest też współautorką bloga Wegetariańska Kuchnia. W trakcie 3 godzinnych warsztatów nauczymy się jak przygotowywać zdrowe posiłki bezmięsne. Dowiemy się, że kuchnia oparta na kaszach, warzywach, ziarnach i strączkach jest na prawdę prosta i smaczna. Przygotujemy przystawkę, zupę, danie główne i deser, a potem to wszystko wspólnie zjemy 🙂

Indywidualne śniadania

Oferujemy noclegi ze śniadaniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej lub innej, za dodatkową opłatą możesz zamówić danie ciepłe śniadaniowe lub zimną przekąskę przygotowaną indywidualnie dla ciebie. 
W naszej ofercie mamy między innymi: Naleśniki jaglane,tofucznicę, placki gryczane, wegański twarożek.

Warzywno-owocowe koktajle z dodatkiem ziół I ziaren – cena 15 zł

Na zamówienie możemy ci przygotować sezonowe smoothie warzywno-owocowe.

Dietetyk online 24h

Po powrocie do domu możesz nadal korzystać z usług dietetycznych, wybierając dla siebie odpowiednią dietę na stronie www.dietyonline24.pl . Po zakupieniu diety, możesz być w stałym kontakcie mailowym z dietetykiem, zadawać pytania, dzielić się wątpliwościami lub po prostu chwalić się sukcesami bądź porażkami.