Projekt

Projekt dotyczy budowy butikowego hotelu specjalizującego się we wdrażaniu prawidłowych wzorców zdrowego trybu życia.

Celem ogólnym inwestycji jest stworzenie miejsca zakwaterowania turystycznego o podwyższonym standardzie (hotel trzygwiazdkowy), gdzie wdrażane będą w sposób bardzo kompleksowy zasady zdrowego trybu życia.
W ramach realizacji celu ogólnego ustalono cele szczegółowe, które w sposób składowy wpływać będą na realizację celu zasadniczego. Są to:
1. Zwiększenie świadomości gości hotelowych dotyczących prowadzenia zdrowego trybu życia jako profilaktyki chorób cywilizacyjnych.
2.Zmiana podejścia do formy spędzania wolnego czasu na bardziej aktywny oraz wzbogacony o zdrowe posiłki.
3.Wdrożenie zintegrowanego programu profilaktyki chorób cywilizacyjnych w przedsiębiorstwie z branży hotelarskiej.
4.Zwiększenie ilości miejsc noclegowych.
5.Uruchomienie restauracji hotelowej.

W ramach inwestycji współfinansowana zostanie budowa hotelu w Krynicy Morskiej oraz biobasenu jak i wyposażenie urządzeń do ćwiczeń, rowerów oraz urządzeń medycznych.
Współfinansowany również będzie zakup technologii informacyjno-komunikacyjnej dla gości, zakup systemu diety online oraz zakup systemu rezerwacyjnego jak i technologie medialne zastosowane w hotelu.

Dzięki realizacji tej inwestycji, goście będą mogli doświadczyć kąpieli w pierwszym w Polsce centralnej i północnej biobasenie, w którym zastosowane nowoczesne technologie pomagają pozbyć się różnych schorzeń. Goście będą mogli podczas wczasów skorzystać z ułożonych indywidualnie dla każdego dietetycznych śniadań. Podczas pobytu można też skorzystać z autorskiej diety naszej dietetyczki i zgubić  2-3 kg oraz oczyścić organizm stosując DIETĘ KOLORÓW  ,gdzie podczas pięciu dni przygotowujemy bezmięsne posiłki w innym kolorze każdego dnia.
Najważniejszym efektem projektu jest rozszerzenie świadomości gości dotyczących zdrowego trybu życia co przekłada się na umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pokażemy jak można zdrowo spędzać wolny czas.
Efektem realizacji inwestycji będzie tworzenie miejsca, które stuprocentowo wpisywać się będzie w/w Inteligentną Specjalizację Pomorza, dzięki zastosowaniu innowacyjnego podejścia do świadczenia usług hotelarskich oraz nowoczesnych urządzeń i rozwiązań.

Ogólna wartość projektu wyniesie 4 182 000PLN, gdzie 799 200PLN to wkład Funduszy Europejskich