Przyjazd
Wyjazd
2

Dorośli

bez dzieci
Dorośli
Wybierz
Rezerwacja
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu

Pokój trzyosobowy z antresolą

Chcąc w pełni wypocząć, wyjeżdżając nad morze do miejscowości Krynica Morska, serdecznie zapraszamy do skorzystania z noclegu w wyjątkowym trzyosobowym pokoju z antresolą. Został on tak urządzony, żeby doskonale nadawał się do wypoczynku od pracy podczas urlopu.  Nasze pokoje mają pomóc Gościom w zrelaksowaniu się oraz nabrać nowych sił, potrzebnych żeby w pełni korzystać z czasu wolnego. Z tego powodu postanowiliśmy zadbać o eleganckie wnętrza oraz gustowne dodatki.

Ciekawą opcją jest pokój z antresolą. Stworzone w ten sposób atrakcyjne wnętrze dzieli się na dwa pomieszczenia. Wewnątrz znajduje się (w zależności od Państwa preferencji) wygodne łóżko małżeńskie lub dwa łóżka jednoosobowe oraz rozkładana kanapa. Dzięki temu otrzymają Państwo swobodę oraz komfort. Pokój jest połączony z łazienką, w której znajduje się prysznic, a także suszarka do włosów.  Żeby uprzyjemnić Państwu pobyt oraz oferujemy w hotelu śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a ponadto w pokoju znajduje się lodówka i zestaw do przenia kawy i herbaty.

Dodatkowo na wyposażeniu znajduje się telefon , darmowe Wi-Fi i możliwość wypożyczenia książki – doskonała forma odprężenia kiedy pogoda nie sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Ponadto na wyposażeniu hotelu posiadamy żelazko oraz deskę do prasowania – zawsze dostępne na Państwa życzenie.  Po wypoczęciu w prezentowanym pokoju z pewnością będą mieli Państwo energię do skorzystania z wyjątkowego hotelowego biobasenu lub innych atrakcji, jakie oferuje Krynica Morska.


Sprawdź inne pokoje