Przyjazd
Wyjazd
2

Dorośli

bez dzieci
Dorośli
Wybierz
Rezerwacja
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu

Pokój dwuosobowy

Jeśli chcą Państwo skorzystać z paru wolnych dni i spędzić je nad morzem w miejscowości Krynica Morska, to dwuosobowy pokój oferowany przez hotel Port 21 z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. Gwarantujemy dogodne warunki pobytu poprzez zadbanie o najwyższą jakość zakwaterowania – wszystko po to, żeby mogli Państwo w pełni się zrelaksować i wypocząć.

W trosce o komfort, nasz pokój do wynajęcia został wyposażony w wygodne łóżko małżeńskie. Doskonale sprawdzi się zarówno dla par, jak i pojedynczej osoby (sprawdź ofertę dla singli w hotelu Port 21) . Pokój został połączony z łazienką (wyposażona w prysznic, szafkę oraz suszarkę do włosów) utrzymaną w nowoczesnym stylu. Wnętrze naszych butikowych pokoi ma sprzyjać wypoczynkowi i regeneracji. Elegancki wystrój pozwoli Państwu dobrze się poczuć i w pełni odprężyć. Na ścianach wiszą gustowne grafiki nawiązujące do nadmorskich portów.

Pokoje zostały wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dzięki temu w każdej chwili można zaparzyć sobie szklankę aromatycznego napoju. Ponadto w ramach wyposażenia znajduje się lodówka, telefon oraz bezpłatne Wi-Fi. Ponadto na Państwa życzenie udostępniamy żelazko oraz deskę od prasowania. Wszystko po to, żeby mogli Państwo czuć się u nas dobrze i nie musieli zabierać zbyt wiele bagażu. Zrobiliśmy wszystko, żeby zapewnić pełen komfort sprzyjający wypoczynkowi oraz pełnemu zrelaksowaniu.

Prezentowane ceny za pokoje dwuosobowe są ostateczne – w jej ramy została już wliczona opłata klimatyczna.


Sprawdź inne pokoje