Zdrowie i rekreacja

Idealne miejsce na wypoczynek dla seniora

Krynica Morska to jedno z tych nadmorskich miast, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów, a zwłaszcza w przypadku osób 60+. Z pewnością duży wpływ na wspomniany fakt ma to, że mogą oni liczyć na zdrowy, morski klimat, który sprzyja relaksowi i pozwala na chwilę oddechu oraz wytchnienia nie tylko od miejskiego zgiełku, ale także trosk dnia/życia codziennego. Nic więc dziwnego, że Krynica Morska jest postrzegana jako idealne miasto na wypoczynek w przypadku seniorów, tym bardziej że mogą oni skorzystać z usług obiektu powstałego właśnie z myślą o nich, jakim jest hotel Port 21.

Nie od dziś wiadomo, że urlop to czas, w którym większość osób chce zakosztować odrobiny wypoczynku i relaksu. Nie inaczej jest w przypadku osób 60+, które w tym wieku pragną w pełni korzystać z życia i móc się w końcu cieszyć wolnym czasem, na który jak wiadomo ciężko pracowali przez większość swojego życia. Nic więc dziwnego, że coraz szersze grono seniorów, chcących nie tylko zadbać o odrobinę wypoczynku i relaksu podczas urlopu, ale także skorzystać z wielu różnych zdrowych i aktywnych form rekreacji, dopasowanych do ich wieku, wybiera jedno z piękniejszych nadmorskich miast, jakim jest Krynica Morska.

Port 21 – hotel w Krynicy Morskiej stworzony z myślą o seniorach

Wyjątkowym obiektem, który powstał tak naprawdę z myślą o wszystkich osobach 60+, w przypadku których zdrowy wypoczynek w nadmorskim klimacie odgrywa bardzo ważną rolę, jest Port 21 – hotel blisko morza w Krynicy Morskiej. Wspomniane miejsce, na co z pewnością należy zwrócić uwagę, doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań osób 60+ względem tego typu obiektów, o czym może świadczyć fakt, że w jego stworzenie włożono dużo pracy i starań, co pozwoliło wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów/gości.

Hotel Port 21 to miejsce, w którym seniorzy mogą liczyć zarówno na profesjonalną obsługę ze strony personelu, który doskonale zdaje sobie sprawę z ich potrzeb, jak i ciszę, spokój oraz szum morza, czyli wszystko to, co jest niezbędne do tego, aby móc się odpowiednio zrelaksować i wypocząć. Oczywiście obiekt jest przygotowany na o wiele więcej, dlatego też w swojej ofercie posiada usługi, dzięki którym goście będą mieli możliwość podreperowania swojego zdrowia. Mowa w tym momencie m.in. o terapii tlenowej, która niesie za sobą szereg korzyści prozdrowotnych w postaci np. obniżenia poziomu cholesterolu, poprawienia wydolności organizmu, czy też opóźnienia procesu starzenia. Ponadto osoby 60+, które lubią aktywność fizyczną, mogą skorzystać z bezpłatnego, udostępnionego specjalnie dla nich sprzętu sportowego w postaci roweru stacjonarnego, orbitreka oraz bieżni. Dodatkowo dla miłośników aktywności spędzanych na świeżym powietrzu, hotel dysponuje również tradycyjnymi rowerami.