Biobasen

Hotel z basenem


 Krynica Morska jest miastem w którym jest bardzo dużo atrakcji turystycznych,  są hotele, restauracje, wiele różnych atrakcji.  W obiekcie w miejscowości Krynica Morska jakim jest nowy hotel z basenem - PORT21 bardzo przyjemnie spędzisz czas, gdyż w hotelu jest wiele ciekawych udogodnień. PORT21 jest pięknie urządzonym miejscem dla zrelaksowania się. W PORT21 masz możliwość skorzystania z Purapool. Jest to tak zwany „czysty basen”.  Użytkowanie z basenu, w którym wykorzystuje się system Purapool jest dużo przyjemniejsze, niż kąpiele w zwykłym basenie.  Chlor nie jest zdrowy dla naszej skóry. Woda z chlorem działa na skórę i włosy, a mianowicie pozbawia warstwy lipidowej - czyli ochronnej. Skóra traci nawilżenie, jest o wiele bardziej wrażliwa  na działanie słońca, wiatru i środków chemicznych. Rozjaśnia włosy (powszechnie znany jako wybielacz), oraz osłabia ich strukturę. Wypłukuje dodatkowo krzem z organizmu, co powoduje problemy skórne oraz z paznokciami i włosami. Chlor zagraża zdrowiu ludzkiemu oraz środowisku.


Kąpiele w basenie z systemem Purapool jest o dużo bardziej przyjemne, nie tylko dla naszego ciała. Dzięki temu systemowi użytkowanie z basenu jest wielką radością. System jest produkowany w USA, a montowany w Australii, jest on opatentowany technologią i zakłada utlenianie, dezynfekcję i utrzymanie jakości wody.  Zestawienie jonów miedzi uwalnianych do wody i zastosowanie płytek tytanowych,  odpowiadających za utlenianie wody, zapewniają całkowitą dezynfekcję. Natomiast fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości  eliminują pasożyty.

Dodawanie specjalnej  soli  - Purasalts do wody wytwarza bardzo małą ilość chloru, po to, by spełnić międzynarodowe normy sanitarne, równoważne z wodą pitną. Jest to najlepsze uzdatnianie wody na świecie.  Korzyści zdrowotne  to między innymi:  nawilżenie skóry,  oczyszczanie i odtruwanie organizmu, jest idealna dla osób chorujących na astmę, łuszczycę oraz doskonała dla osób z egzemą, zmniejszenie stresu, niepokoju  i bólu, zmniejszenie podrażnienia oczu i skóry. Użytkowanie basenów z systemem Purapool możesz wpłynąć na swoje zdrowie, oraz poprawę środowiska. Jest to świetny wybór, by w pełni móc się odprężyć fizycznie i psychicznie.

Korzyści:

  • Mieszanina pęcherzyków powietrza i wody delikatnie opływa ciała osób korzystających z basenu co staje się o wiele przyjemniejsze ,bez myśli o potencjalnych zagrożeniach dla zdrowia wynikających z uzdatniania wody chlorem
  • wyeliminowanie zapachów chemicznych , podrażnień oczu
  • doskonała dla osób z wrażliwą skórą oraz schorzeniami dermatologicznymi
  • jonizacja , proces utleniania z wykorzystaniem soli mineralnych pozostawiają skórę i włosy miękkie w dotyku oraz młodzieńczy wygląd

  Nasz basen :

  • jest wykończony naturalnym piaskiem oraz kamyczkami
  • tworzy naturalną plażę
  • tworzy podwodne plaże ze stanowiskami do masażu 
  • oferuje kąpiel perełkową
  • ma właściwości lecznicze