Krynica Morska – zaplanuj wakacje z nami!

Pomysły na wycieczki, informacje praktyczne, nocowanie w hotelu

Czy w Krynicy Morskiej można się kąpać?

Jak wyglądają plaże w Krynicy Morskiej? Czy woda jest czysta? Co z sinicami? Czy są zakazy kąpieli w Krynicy?

Jak dojechać do Krynicy Morskiej pociągiem?

Jak dojechać najszybciej do Krynicy Morskiej, bez przesiadek? Czy do Krynicy Morskiej jeździ pociąg? Jak dostać się autobusem na Hel?

Pomysły na wakacje dla seniorów nad morzem

Dokąd zabrać babcię lub dziadka na wakacje? Gdzie senior może wybrać się na wycieczkę? Atrakcje, inspiracje, pomysły dokąd na weekend!

Wakacje dla singli nad morzem

Sprawdź, co może robić singiel podczas krótkiego wypadu nad morze i przekonaj się, że samodzielne wyjazdy nad Bałtyk mogą być atrakcyjne!

Hotel dla dorosłych - największy trend hotelarski?

Co to jest hotel dla dorosłych? Sprawdź w naszym hotelu, jak to działa. Jesteśmy hotelem butikowym przeznaczonym dla dorosłych!

Zdrowe odżywianie podczas urlopu - kilka zasad

Wakacje to dla wielu z nas synonim całkowitej rozpusty, gdzie lody lub gofry na śniadanie to świetny pomysł, a ryba "utopiona" w tłuszczu dla większej wagi i ceny to standardowy, codzienny obiad przez cały wyjazd. Hotele na ogół wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, zapewniając suto zastawione stoły szwedzkie. Tymczasem w dobie zdrowego żywienia, odchudzania i większej świadomości oraz dbałości o to, co jemy, warto zapewnić klientom hotelu równie smaczne, zdrowsze menu. Takie nieco innowacyjne podejście prezentuje nasz hotel, proponując swoim klientom wczasy odchudzające. Przyjemne wczasy odchudzające Wczasy połączone z odchudzaniem znajdują coraz większą rzeszę fanów. Nie oznacza już ono bowiem restrykcyjnych diet, zabierających całą przyjemność ze wczasów. Port21 to miejsce, które wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jednocześnie nie zapominając o tym, aby czas spędzony w hotelu był dla nich wypoczynkiem. Nasi dietetycy dobiorą dietę odpowiednią do Państwa potrzeb nie tylko podczas pobytu w hotelu, ale zadbają o Państwa również po powrocie do domu poprzez konsultacje on-line. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo o efekt jo-jo, który skutecznie zniechęci każdego w walce z kilogramami, dlatego zadbanie o kontakt z dietetykiem także w domu uważamy za bardzo ważny punkt w walce o szczupłą sylwetkę. Wybierz miejsce dla osób ze specjalną dietą Zdrowie żywienie w hotelu nie dotyczy jedynie osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami. Noclegi ze śniadaniem w naszej ofercie to prawdziwa gratka dla każdego fana zdrowej kuchni, jak również osób na specjalnych dietach. Pozostaje jedynie zaprosić do naszego wyjątkowego na hotelowej mapie kraju miejsca i samemu przekonać się, jak smaczne i zaskakujące może być zdrowe odżywianie.

Krynica Morska - plaże

Sprawdź, gdzie są najlepsze plaże w Krynicy Morskiej. Pogoda, atrakcje, ścieżki rowerowe i pomysły na wypoczynek nad morzem - blog.